Re: TOP 10 | Samochody za jedną pensję

Lancia Dedra?? Alfa Romeo 33?? Renault Twingo?? Jeśli ktoś zaraba na tyle marnie, aby w ogole myśleć o kupnie samochodów za te 3000-4000 zł, to lepiej wybrać coś solidnego, zamiast wyroby które w ciągu kolejnego roku pochłoną 10 razy tyle, ile wydaliśmy na zakup.

Racjonalny wybór: Audi 80 albo BMW E30, te samochody nadal cieszą się dobrą opinią, ponieważ są trwałe i niezawodne, no i popularne, więc wybór jest duży. Dodać do tego fakt, że to prestiżowe marki, nawet jeśli kosztują te 4000 zł, Audi to Audi a BMW to BMW. Nawet dziś te modele mają wnętrze lepszej jakości niż te miejskie kosiarki. Panuje opinia, że tymi samochodami jeżdżą młode miglance którym szaleństwa w głowie, ale zakładam tacy jeżdżą również np. fiatami. Więc wystarczy znaleźć egzemplarz w dobrym stanie i cieszyć się solidnym samochodem który będzie służył jeszcze długo.
Ale najlepsza metoda to po prostu zacząć porządnie zarabiać, ponieważ powiedzmy sobie szczerze, samochód za 4000 zł to oferta wyłącznie dla biedoty, ale jeśli ktoś znajdzie fajny model Audi lub BMW, no to brawo, to się chwali. Byle nie jakieś jednorazowe wyroby typu alfa romeo.

Pozdrawiam.
Jan Jagisław.

A do tych podszywających się mongołów (szczególnie leszcza powyżej z PLAY, który już bije na dwa albo trzy fronty) – znajdźcie sobie coś lepszego do roboty.