Samochody? Jakie samochody?

W Warszawie bezpieczenstwo obywateli bardzo lezy na sercu wladzom. Dlatego tez wyremontowali i zmodernizowali ul. Czarnomorska, przebiegajaca w poblizu szkoly. Zwezili, oszykanowali i postawili zakaz zatrzymywania. Zli, spieszacy sie wiecznie, ogarniecui luksusem mieszkancy wciaz jednak chca dowozic swoje pociechy pod szkole. Wielu wydaje sie to bezpieczniejsze i logiczniejsze niz puszczanie szkraba samopas. I teraz nie moga sie tu legalnie zatrzymac. Zatrzymuja sie wiec nielegalnie.

Derekcja szkoly targana jest sprzecznymi uczuciami:

„Ulica jest świeżo po remoncie. Jest tu teraz pięć dobrze oznakowanych przejść dla pieszych i cztery progi spowalniające. Są elementy odblaskowe, chropowata nawierzchnia i wysepki na środku jezdni. Ustawiono nowe znaki informujące o szkole i barierki wzdłuż całego jej terenu. – Wręcz czytają w naszych myślach – cieszy się Ewa Rozwadowska, dyrektorka podstawówki nr 212. – Wraz z Radą Rodziców mieliśmy wystąpić do dzielnicy z prośbą o te barierki i oznakowania. Na pewno dzieci są teraz bezpieczniejsze i jesteśmy za to bardzo wdzięczni.”

„Podstawówka, choć jest zadowolona z remontu Czarnomorskiej, szykuje pismo do dzielnicy – chciałaby, by przy szkole powstał parking.”

Oj, oj. Ludziska maja samochody i z nich korzystaja. Alez to zaskoczenie. Tak dla urzednikow, jak i wladz szkoly…Po ptokach. Beret sie sfilcowal… ZNOWU :))))

I niech tak juz zostanie.

Jeżeli…

…ktoś jedzie „po linii środkowej” drogą krajową nr 17, z porażającą prędkością 55km/h (teren niezabudowany) ładne 10km (przynajmniej tyle ja czekałem na możliwość wyprzedzenia), a przyśpiesza w chwili, gdy go wyprzedzam, to wybacz kochany chodnikowy rowerzysto, usłyszy klakson i wiąchę co najwyżej.

Jeżeli ktoś rusza na skrzyżowaniu tak, że 15-20 sekund zajmuje mu osiągnięcie prędkości 20-25km/h, to też na klakson się naraża.

Jeżeli pacan z Megane (ten od 55km/h w niezabudowanym) przyśpiesza w chwili, gdy go wyprzedzam, to logicznym jest, że zmniejsza tym samym odstęp jaki zostawię mu za sobą, po starannie uprzednio zaplanowanym manewrze wyprzedzania.

Jeżeli Ciebie coś w tej wypowiedzi bulwersuje, to używając jej, nie wyrywaj jej, proszę z kontekstu.Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)

Re: Wspólny pozew!

Biuro mieści się w budynku nr 27 lok 22 na II piętrze. Też się trochę nachodziłem żeby ich znaleźć. Trzeba wejść w bramę od ulicy Nowy Świat 27 i wejść w podwórko. Na wprost zobaczysz duży budynek ze schodami , naprzeciw garaże. Przy schodach wejściowych do budynku powinieneś zauważyć stand reklamowy Mobilek. To samo wejście należy do agencji doskonalenia nauczycieli w dziedzinach artystycznych (czy cos takiego) i kieruj się na 2 piętro. Tam już znajdziesz biuro. Niestety poza paniami które zapisują na jazdy i przyjmują dokumenty, nikogo z kierownictwa nie zastaniesz. Panie są mocno wystraszone całą sytuacją a rozmowa z nimi na temat inny niż zapisy, nie ma sensu. One tylko tam sprzątają i świeca oczami, wczoraj mieliśmy tego piękny przykład.

Re: "Manewr" Warszawa UPADŁ

Mam ten sam problem!! zapłaciłam za kurs z góry, zrobiłam teorię i badania lekarskie, cudem udało mi się dodzwonić na jeden z nr komórkowych pod koniec lipca, pan powiedział, że szkoła nie istnieje, ale że może mi pomóc (słyszałam że prowadził wtedy lekcję jazdy), miał się odezwać, ale tego nie zrobił, nie odbiera ode mnie ani nie odpisuje na SMSy, w rejestrze firm firma nadal jest aktywna. Bardzo proszę o kontakt na maila ffajeczka@gmail.com wszystkie osoby, które mają taką sytuację jak ja i autor powyższego postu EmEm.

Też tak tego nie zostawię!!

Re: moze polecajmy w tym wątku instruktorów

Dołączam do rekomendacji Pana Mateusza Podlacha. Cierpliwość i umiejętność nauczania to cechy dobrego instruktora i Pan Mateusz Podlach je posiada. Do tego dochodzi poczucie humoru i nauka staje się przyjemnością.

Jeżeli ktoś z Was podchodzi do egzaminu w Warszawie polecam bez mrugnięcia okiem.

Nr telefonu do Pana Mateusza : 667-125-204

Pozdr.

Rafał

Re: Szkoła JazdylALBAR Kraków

Najtańszy kurs musi być kosztem czegoś . Kursantów nie ostrzega sie o limitach kielometrow, o grze na czas ( dojazd i powrót ok.50minut a ile zostaje na jazdę oblicz sam . Nie wspomnę o pozycjonowaniu strony by była nr.1. W wyszukiwarce i tych samych pozytywnych komentarzach na stronie ( tylko glupiec nie zorientuje sie ze z tymi wpisami komentarzami na stronie oficjalnej coś jest nie tak .tzn. Niema negatywów . Wybierzierzcie lepsza szkole. Nie wszystko co tanie jest dobre . Jaka cena kursu taki kursant

Wznowienia egz. praktycznego kat. A WORD Warszawa

Info z strony warszawskiego WORD:

2012-03-07 |Wznowienia egzaminów praktycznych na kategorię A i A1

Informujemy, że od dnia 26 marca zostaje wznowiona realizacja egzaminów praktycznych na kat. A i A1.

Zapraszamy do Biura Obsługi Klienta w celu zapisania się na egzamin.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury (Dz.U. nr 217/2009, poz.1834, §29, pkt. 2, ust. 1) od tego dnia wznawia się naliczanie biegu ważności egzaminu teoretycznego na kat. A.

Re: oszukana przez komis??? proszę o rady

Problem polega tylko na tym co pisalem wyzej (jesli nie ma swiadkow rozmow) – to Pan sprzedajacy, przeciez dokladnie o tych wszystkich wadach Pania poinformowal.

Z drugiej strony faktura jest lepsza od umowy – bo na pewno nie pisze tam, ze kupujacy potiwerdza znajomosc stanu techn. auta… itd.

Jak jest faktura to powinna byc normalna mozliwosc zwrotu za brak zgodnosci z umowa – ale jakos nie sadze, zeby to sie odbylo bez bolu (i przynajmniej jednego pisma od prawnika).

Koles wtedy odda kase (bo po co mu sad i klopot) i bedzie szukac kolejnego frajera.

Autorce watku (ale dopiero jak dostanie kase do reki) doradzam najpier zrobienie zdjec, zapisanie sobie nr rej. i vin – i wrzucenie kompletnej informacji na temat auta (oraz gdzie kupila) na forum „bez-wypadkowe” – moze dzieki temu oszczedzi klopotu kolejnemu kupujacemu.Pozdrawiam,

G.