Re: Fiat Panda (2003-2011) – opinie Moto.pl

Zrobiłem sporo km służbową Pandą i jestem jej wielkim fanem. Silnik 1,2 jest znakomity do tego samochodu. 1,1 jest dobry dla emeryta albo innego kierowcy, który i tak nie wciska gazu. Po prostu nie da się tego auta z tym silnikiem rozpędzić. Z włączoną klimatyzacją długo trwa rozpędzenie się do 70 km/h. Można przy tym spalić i 9 litrów na 100 km.
Polecam nie kupować golasa, warto mieć centralny zamek i elektryczne szyby. Bardzo dobre jest radio Blaupunkt.
Świetny samochód do miasta, znakomicie się parkuje, do tego stopnia, że w miejscach, gdzie nie mogłem postawić Fiata Punto, Panda wjeżdżała bez problemów.
W trasę za to męczarnia. Słabo wyciszone auto, krótkie fotele, twarde zawieszenie. Wiele razy przy ostrym skręcaniu w prawo uderzyłem głową w boczną szybę.
Ale do miasta doskonały samochód.

Mercedes klasy E (1985-1995) – opinie Moto.pl

Zdaje się, że autor słabo odrobił pracę domową.

W124 na rynku pojawił się w grudniu 1984 roku i produkowany był do 1997 (w wersji cabrio – o tej autor zupełnie zapomniał). Była jeszcze wersja nadwoziowa 6 door sedan, czyli tzw. Pullmann, która do dzisiaj jest bardzo popularna w krajach bliskiego wschodu.

Zapraszam na fanpage modelu: www.facebook.com/merc124

Re: Motoryzacja w polskiej telewizji

– AUTO ZWIAD to ewenement , bo choć robiony starymi metodami łykam to . Mają spore archiwum i wiedzę . OGLĄDAM ,
– AUTOMANIAK , tu promują sie same gęby ,ale maja spory budżet OGLĄDAM ,
– V MAX to żenada NIE DA SIE OGLADAĆ,
– AUTONOMIA też mają wiedzę, dobry przekaz OGLADAM
-, DE LUX, wiedza z prospektów , zdjęcia wyłącznie z public relation ,OGLADAM
– MOTO ON same mądrale promują siebie NIE DA SIĘ OGLADAĆ
– JAZDA PRÓBNA – NIE MAM ZDANIA

Opel Omega B – opinie Moto.pl

czy auto nie było „ćwiartowane” (jedna czwarta, a w skrajnych przypadkach nawet połowa auta, jest wycinana, a następnie w tak przygotowaną przestrzeń fachowiec wkłada kawałek innego auta, rozbitego z innej strony).

masz człowieku poczucie humoru ! 😀 znawca który swoja wiedze opiera na durnych piśmidłach a w praktyce ma problem z wymianą koła , przestań pisać bzdury bo przez takie reportaże legna się matoły które przyjeżdzają kupić 13 letnią omege i marudzą że błotnik był malowany …. aaa i nie wiedziałem że omega ma plastikowe ograniczniki drzwi ! 😀 może miałeś specjalną sportową plastikową wersję ! 😀 BZDURY BZDURY I JESZCZE RAZ BZDURY !!