Re: Czy auto-świat to dobra gazeta?

nie wiem jak ta gazeta, ale samochód kuzyna jak najbardziej bym kupił. moim zdaniem przy zakupie używanego samochodu najważniejsze jest jego pochodzenie. Jeśli jest znikąd, sporo ryzykujesz. U nas wszystko można bezkarnie sfingować.

mam focusa 2005r. tylko z mniejszym silnikiem i mogę ten samochód w stu procentach polecić.nima

Re: Civic na piątkę, Compass na dwójkę

@ Gość: Octavian 1,9 tdi

>> Hondy to padaczki nie nadające się do jazdy.

Pro – NIemiecka Gazeta tego nie potwierdza :

www.auto-swiat.pl/1-volkswagen-passat-b6-gdzie-ta-niemiecka-jakosc

www.auto-swiat.pl/1-accord-tourer-100-tys-km-za-kierownica-rodzinnej-hondy

Dodam, że o zacinającym się hamulcu elektrycznym w passacie czy innych „duperelach” nikt nie wspomina bo co to za problemy rzędu kilkuset PLN jak w pasku niedomaga cały układ napędowy za kilka – naście tys. PLN.

Re: Przeciez nie ma problemu

> Kwestia czy go przyjmiesz…

Kiedys w Warszawie, na poczatku lat 90. policja zajmowala sie, jak to nazwala gazeta, „polowaniem na jelenia”. Mechanizm byl zawsze taki sam – stoleczni stroze prawa wybierali skrzyzowanie i czekali na samochod zawierajacy wylacznie kierowce. Nastepnie, za skrzyzowaniem, zatrzymywali takie auto i tlumaczyli, ze sie nalezy, bo kierowca wjechal na czerwonym. Skromnie dodam, ze znalazlem sie w gronie tych „jeleni”. Utkwily mi w pamieci dwie sprawy:

1. gdy spytalem jakie mam szanse w sadzie, policjant z usmiechem stwierdzil, ze ich jest dwoch; potem dowiedzialem sie, ze nawet gdyby byl jeden, to w takiej sprawie, gdy brak jest dowodow i jest slowo przeciwko slowu, brane jest pod uwage to, co powie osoba zaufania publicznego

2. w momencie zatrzymywania chodnik opuszczal inny pojazd, a gdy obsluzono mnie, drugi policjant juz lapal nastepnego „jelenia” – takie to bylo niebezpieczne skrzyzowanie

Dodam, ze mandat wprawdzie przyjalem, ale go nie zaplacilem. System sciagania mandatow byl dziurawy, a ja traktowalem ten mandat jak naciagniecie, o czym utwierdzil mnie dosc obszerny artykul w gazecie lokalnejPo ptokach. Beret sie sfilcowal… ZNOWU :))))

I niech tak juz zostanie.