Re: Czas ograniczyć wydatki na przyjemności…

alfik7 napisał:

> Trzeba być ostrym fanem z wadą wzroku, żeby napisać o tym BMW „wyjątkowo ładny

> samochód”.

Zagorzałym fanem nie jestem, E90 nie podobała mi się wcale (z resztą E60 też).

Ale o gustach się nie dyskutuje.

Jeżeli chodzi o wzrok – dziękuję za troskę, wad żadnych nie mam.

Mi się podoba.

Nowa „4” też ładnie skrojona.Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)

Targi Offroad Show Poland

Ja jestem ogromnym fanem offroadu, na razie bardziej amatorsko i początkująco, ale jednak 🙂 W najbliższym czasie zamierzam to zmienić ^^ znalazłem w internecie info o targach offroadowych offroadpoland.pl i chyba się na nie wybiorę. Jestem z mazowieckiego, więc akurat coś dla mnie. Polecam jakby ktoś jeszcze chciał, bo w sumie takie imprezy nie są organizowane zbyt często.

Termin : 17-18 listopada

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska Warszawa, ul Marsa 56C

Re: Fiat Panda (2003-2011) – opinie Moto.pl

Zrobiłem sporo km służbową Pandą i jestem jej wielkim fanem. Silnik 1,2 jest znakomity do tego samochodu. 1,1 jest dobry dla emeryta albo innego kierowcy, który i tak nie wciska gazu. Po prostu nie da się tego auta z tym silnikiem rozpędzić. Z włączoną klimatyzacją długo trwa rozpędzenie się do 70 km/h. Można przy tym spalić i 9 litrów na 100 km.
Polecam nie kupować golasa, warto mieć centralny zamek i elektryczne szyby. Bardzo dobre jest radio Blaupunkt.
Świetny samochód do miasta, znakomicie się parkuje, do tego stopnia, że w miejscach, gdzie nie mogłem postawić Fiata Punto, Panda wjeżdżała bez problemów.
W trasę za to męczarnia. Słabo wyciszone auto, krótkie fotele, twarde zawieszenie. Wiele razy przy ostrym skręcaniu w prawo uderzyłem głową w boczną szybę.
Ale do miasta doskonały samochód.

Re: Silniki HDi z PSA

Moja opinia może być odrobinę skażona – jestem fanem peugeota i mam silnik 1.6 HTP 155 KM w swoim 508. Połączyłem go z automatyczną skrzynią biegów i…. nie mam zastrzeżeń. Auto jest niezawodne, dynamiczne, ekonomiczne.

Pewnie przy manualnej skrzyni biegów wyszłoby że auto może mieć słabszy dół (zgaduję), ale mój automat nie pozwala mi na takie wnioski.

Chwalę sobie i polecam.

Na początku bałem się peugeotowskiej benzyny. Czytałem mnóstwo bzdur o awaryjności. Do tej pory byłem użytkownikiem peugoetowskich diesli i absolutnie nic złego na ich temat nie miałbym śmiałości powiedzieć (a używałem niemal zupełnie niezgodnie z zaleceniamini producenta).

(Ford Kuga jeździ na peugeotowskim 2.0 HDi)test sygnaturki