Nie tam przyjacielu…nie tam..

..prawdziwych znafcow i medrcow znajdziesz tutaj na forum..gdzie zapoznasz sie nie tylko z jedna lecz calymi stekami opinii -jakze slusznych..a jesli nie umiesz rozroznic opinii od faktu..to takze cholernie przydatnych..jednak zbieznosc tych opinii z faktami niestety jest czysto przypadkowa..Główny przedstawiciel Volvo na forum 沃爾沃的首席代表在論壇

Re: fotoradar a śnieżyca?

> Zastanawia mnie teraz jedna kwestia – o ile teren zabudowany można zauważyć ot

> chociażby po zabudowaniach

Bardzo śmiała teza.

> Znak ograniczenia nie był czytelny, bo zaśnieżony,

Emes wjechał w drogę z zakazem ruchu chyba, bo znak był permanentnie czymś przysłonięty. Tłumaczenie tego oczywistego faktu nie pomogło. Podejrzewam więc, że w tym przypadku tym bardziej nie pomoże – trzeba ruszyć dupsko i miotełką odśnieżyć znak, bo na pewno owe 30 jest uzasadnione i jadąc 50 zabijesz na tym ograniczeniu jakieś 2-3 osoby. Problem, gdy chcesz odśnieżyć znak i w tym miejscu jest zakaz zatrzymywania się. Hmmm…. Tak czy owak jesteś piratem drogowym i przejeżdżasz tamtędy po to żeby zapłacić mandat – taka jest obowiązująca linia w programie poprawy bezpieczeństwa na drogach.

A rejestrator sobie kup – nie pytaj co w przypadku gdy go nie ma. Ma być.Habudzik napisał:

27.07.2007r. – „Jestem zasranym głupkiem i co z tego ???”

www.youtube.com/results?search_query=fotoradar+stra%C5%BC+miejska

Re: Chodzi o to, aby kierowcy nie psuli drogi

Jesteś niesprawiedliwy!

To na pewno z powodu przepisów „sięnieda” oznakować wjazdu na autostradę. Na szczęście są jeszcze prawdziwy wojownicy, jak insz. galas, którzy walczę z przepisami. Co oczywiście nie zmienia faktu, że kierowcy nieznający Warszawy i jej okolic do dziś nie wiedzą jak trafić na autostradę łączącą STOLICĘ z resztę Europy 😛Optymisci wierza, ze swiat stoi przed nimi otworem. Pesymisci wiedza, gdzie ma ten otwor.

Przestroga dla innych – zgłaszajcie fakt sprzedaży

Mam ogromny problem, gdzie przez moją nie konsekwencje mam same problemy.

Rok temu sprzedałem samochód forda escorta za 500 zł. Niestety nie zgłosiłem tego

faktu w wydziale komunikacji.

Po miesiącu po sprzedaży jak się okazało ktoś spowodował nim wypadek i zbiegł

z miejsca wydarzenia. Konsekwencje są takie że koresponduje sądem a sąd rejonowy

się upiera że to ja mam zapłacić za wszystkie czynności związane z w/w zdarzeniem.

W tej chwili mam do zapłaty nie całe 9 tysięcy za parking!

Już nie mam sił nie znam się na tym. Proszę o pomoc!

Re: Co z Waszym ubezpieczeniem?

Po pierwsze:

Można obliczyć składkę dla nowego polo ale po co? Przecież wielokrotnie pisałeś jaki masz samochód i nie jest to nowe polo. A dla twojego polo składka AC nie wyniesie 2000zł czyli rozmijasz się z prawdą.

Po drugie:

Gdybym napisał że jesteś głupim trollem można by to podciągnąć pod obrażanie. Natomiast ja napisałem że jesteś trollem. To jest stwierdzenie faktu.

Na zakończenie.

Jeżeli nie chcesz być nazywany trollem nie zachowuj się jak troll.

Przestań cały czas powtarzać to samo, bez względu na argumenty. Nie pisz nieprawdy.

Przestań dpisywać te wszystkie ha ha czy te infantylne znaczki:():

Przestań pisać pogrubioną czcionką bo to po po prostu niegrzeczne.

Bez odbioru.

Re: Co z Waszym ubezpieczeniem?

misiaczek1281 napisał:

> Stwierdzanie faktu wyzywające człowieka od głupich trolli to obrażanie! Obli

> cz składkę dla nowego Polo to ci wyjdzie ze 3 000 zł …szkoda kasy!

Jakieś pozłacane to Polo, skoro AC kosztuje 3000 zł.

Taki przykład na przykład 😉 parę miesięcy temu kupiłem nowy samochód (ojojoj, ale mi się teraz oberwie), o segment wyżej niż Polo i pełen pakiet ubezpieczeń (AC, OC, NNW i „full opcja” gdzie się da) kosztował 2000 zł. Nie pojmuję, jak Ty liczysz te składki.Było, minęło…

Spacerkiem po Lesznie i wycieczka do Turwi

Re: Co z Waszym ubezpieczeniem?

samspade napisał:

> Nie wyzywanie tylko stwierdzenie faktu. Co do argumentu to podałem wyniki oblic

> zeń kalkulatorem TU dla 10 letniego polo bez zniżek.

Stwierdzanie faktu wyzywające człowieka od głupich trolli to obrażanie! Oblicz składkę dla nowego Polo to ci wyjdzie ze 3 000 zł …szkoda kasy!Tak. To prawda że moje poglądy są oryginalne…ludzie mi tego zazdroszczą bo też by tak chcieli, ale nie potrafią, więc działa u nich zasada negacji. Nie potrafią czegoś zrozumieć więc to odrzucają a co bardziej prości wyzywają od idiotów i kretynów…To jednak daje mi siłę i utwierdza w przekonaniu że mój sposób myślenia ma w sobie coś czego inni nie mają…coś więcej niż tylko „hau hau” 🙂

Re: Misiaczek sie powtarza to ja też

galtomone napisał:

> Ja nie pisalem, ze Q7 jest swietny

Ja o caddym też nie – a tylko i jedynie, że pod wieloma względami można go uważać za lepszego od tego audi. Bo przecież do tego się to zawsze sprowadza: co jest lepsze w danej sytuacji, a nie czy jest czy nie jest świetne w skali bezwzględnej (która jak wiadomo i tak nie istnieje).

Czyli na pytanie „jak można?!”, odpowiedź brzmi „zdroworozsądkowo” (;

(Co rzecz jasna nie zmienia faktu, że inne typy mogą być jeszcze lepsze – i pewnie są – a wątkotwórca może uznać nawet q7 *gasp!* za najlepsze dla siebie…).

Re: nie igrać z bezpieczeństwem

Ciągle podajesz link, który sugeruje że problemem są kierowcy nie włączający świateł w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza. Nijak ma się to używania świateł dziennych.

Nijak do używania świateł dziennych ma się sprawa brudnych reflektorów.

Żadne z powyższych nie zmienią faktu, że tylne pozycyjne 5W żarówki są zbędne ponieważ zanim zauważę działające światła widzę samochód. I proszę Cię odpuść sobie nauczanie w stylu zauważyć nie oznacza dostrzec.

Re: BMW X6 – wizyta u kosmetyczki

@wookiee.chewbacca
@pr
@lolko
Spokojnie, ludzie nie są tac jak tych kilku ograniczonych głupków, takich cofniętych ludzi po prostu bardziej widać i bardziej rażą swoim zachowaniem i tyle.

Co do meritum artykułu to BMW X6 jest również i dla mnie trochę karykaturalne i nie wydałbym na nie nawet połowy jego ceny, co nie zmienia faktu X5 z 3.0litromym super dieslem bym z chęcią nabył (lecz stać mnie tylko na segment D)…