Re: Policja chce mandatow wyzszych 3x niz obecnie

> to śmieszna kara za wykroczenie drogowe.

Smieszna jest tez fiksacja na predkosci jako najwiekszym problemie w sprawie bezpieczenstwa, gdy tak naprawde jest to po prostu ten „problem”, z ktorego najlatwiej ciagnac kase, a istotniejsze kwestie pozostaja nieruszone, bo sa bardziej pracochlonne dla policji.Hope. It is the only thing stronger than fear.

Re: Skrzyżowania w Łomży

Ja zdałem w Łomży dzieki szkole QRSANT, instruktor powiedział że w Łomży jest wyższa zdawalność statystycznie. Czy mam gorsze umiejętności? Nie sądze, Ile osob z Wa-wy umie jezdzić po rondach? Ja zdawałem na odlewniczej 3x i w 1wszej szkole gdzie robiłem kurs nikt nie raczył mnie ich nauczyć!

Re: Fiat Punto (1999-2005)

Moi drodzy stały spór niemców z włochami, prawda jest taka że faktycznie wiele „polówek”, czy bmw więcej czasu spędza w warsztacie niż na drodze, ale mówimy tu przeważnie od zwleczonych do Polski od naszych zachodnich sąsiadów złomach z przebiegiem 3x większym niż wypisany na liczniku. Zobaczcie na dane organizacji z krajów w których praktyki takie jak cofanie licznika są karane. Tam tak naprawdę widać które samochody są a które nie są awaryjne.
Nawet w przypadku gdy mamy teoretycznie niezawodnego „japończyka”, który ma już tak naprawdę przebieg rzędu 450 000 i dwa poważne dzwony po drodze to nie ma siły będzie awaryjny